Uitslagen Woerden

                  KONIJNEN

 

                  VLAAMSE REUS, KLEUR

                  Keurmeester: H van der Steeg(A)

 

                  Konijngrijs                       Voedster oud

96.0      1F  1 J.L.M. Spanenburg                  3NA-101

                                                                Ram jong

91.0        G  2 C.J. Vlasman                         4WN-112

90.5        G  3 C.J. Vlasman                         4WN-115

91.0        G  4 C.J. Vlasman                         4WN-116

91.0        G  5 C.J. Vlasman                         4WN-301

                                                          Voedster jong

96.0      1F  6 J.L.M. Spanenburg                  4NA-203

91.0        G  7 C.J. Vlasman                         4WN-113

90.5        G  8 C.J. Vlasman                         4WN-114

90.5        G  9 C.J. Vlasman                         4WN-302

 

                  VLAAMSE REUS, WIT

                  Keurmeester: H van der Steeg(A)

 

                                                                Ram jong

93.5      ZG  10 J.L.M. Spanenburg                4NA-202

                                                          Voedster jong

95.0      1F  11 J.L.M. Spanenburg                4NA-201

 

                  BELGISCHE HAAS, KLEUR

                  Keurmeester: H van der Steeg(A)

 

                  Haaskleur                               Ram jong

95.0      1F  12 R.E. van de Kraan                4WN-123

                                                          Voedster jong

93.5    1ZG  13 R.E. van de Kraan                  4RT-424

 

                  WENER, WIT

                  Keurmeester: H van der Steeg(A)

 

                                                                Ram jong

94.5      ZG  14 J. Korver                              4KG-113

95.0      1F  15 J. Korver                              4KG-307

                                                          Voedster jong

95.5      1F  16 J. Korver                              4KG-331

                                                           Voedster C-kl

94.0    1ZG  17 J. Korver                              4KG-501

 

                  RODE NIEUW ZEELANDER

                  Keurmeester: H van der Steeg(A)

 

                                                          Voedster jong

00.0        O  18 P.J.C. van der Mel                4WN-414

                                                              Ram C-klas

93.0    1ZG  19 P.J.C. van der Mel                4WN-501

 

                  REX, KLEURPATROON

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                  Dalmatiner zwart                    Ram jong

00.0        O  20 N.D. van der Panne              4WN-522

95.5      1F  21 N.D. van der Panne              4WN-524

                                                          Voedster jong

93.0      ZG  22 N.D. van der Panne              4WN-520

92.5      ZG  23 N.D. van der Panne              4WN-523

93.5    1ZG  24 N.D. van der Panne              4WN-521

 

                  ALASKA

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                                                                Ram jong

93.5    1ZG  25 J Treur                                 4WN-317

93.0      ZG  26 J Treur                                 4WN-419

                                                          Voedster jong

94.0      ZG  27 J Treur                                 4WN-418

94.0    1ZG  28 J Treur                                 4WN-420

                                                              Ram C-klas

95.0        F  29 J Treur                                 4WN-546

95.5      1F  30 J Treur                                 4WN-545

00.0        O  31 J Treur                                 4WN-547

                                                           Voedster C-kl

93.0    1ZG  32 J Treur                                 4WN-544

 

                  DUITSE HANGOOR

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                  Konijngrijs                             Ram jong

94.0    1ZG  33 H Hoogerbrugge                   4WN-434

 

                  Konijngrijs-bont                     Ram jong

96.0      1F  34 H Hoogerbrugge                   4WN-436

 

                  Chinchilla                            Ram C-klas

95.5      1F  35 K. Koot                                 4NA-526

                                                           Voedster C-kl

95.5      1F  36 K. Koot                                 4NA-527

 

                  KLEIN LOTHARINGER

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                  Zwart                               Voedster jong

93.0    1ZG  37 A. Visser                              4WN-210

00.0        O  38 A. Visser                              4WN-310

91.5        G  39 A. Visser                              4WN-206

 

                  Madagascar                     Voedster jong

92.0    1ZG  40 A. Visser                              4WN-318

 

                  Isabella                                  Ram jong

92.5    1ZG  41 A. Visser                              4WN-309

92.0      ZG  42 A. Visser                              4WN-421

                                                          Voedster jong

91.0      1G  43 A. Visser                              4WN-308

 

                  Zwart                                Voedster C-kl

93.5    1ZG  44 A. Visser                              4WN-502

 

                  THRIANTA

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                                                           Voedster C-kl

94.0    1ZG  45 H Hoogerbrugge                   4WN-548

 

                  KLEIN ZILVER

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                  Konijngrijs                             Ram jong

94.5      ZG  46 D Zwaan                               4NA-107

96.0      1F  47 D Zwaan                               4NA-106

 

                  Midden zwart                         Ram jong

94.0    1ZG  48 D Zwaan                               4NA-104

95.0      1F  49 D Zwaan                               4NA-117

93.0      ZG  50 D Zwaan                               4NA-118

 

                  Konijngrijs                       Voedster C-kl

92.5    1ZG  51 D Zwaan                               4NA-506

 

                  Midden zwart                       Ram C-klas

93.0      ZG  52 D Zwaan                               4NA-501

00.0        O  53 D Zwaan                               4NA-511

 

                  TAN

                  Keurmeester: H van der Steeg(A)

 

                  Zwart                                      Ram jong

95.5      1F  54 A. Groen                              4WN-120

92.0      ZG  55 A. Groen                              4WN-323

93.5      ZG  56 A. Groen                              4WN-537

92.0      ZG  57 H.C. Groen                            4BT-102

91.5        G  58 H.C. Groen                            4BT-202

                                                          Voedster jong

98.0      1U  59 A. Groen                              4WN-217

95.5      4F  60 A. Groen                              4WN-320

96.5      3F  61 A. Groen                              4WN-427

96.5      2F  62 A. Groen                              4WN-428

93.0      ZG  63 A. Groen                              4WN-532

92.5      ZG  64 H.C. Groen                            4BT-418

91.0        G  65 D.N. van der Panne               4KG-410

 

                  Feh                                  Voedster jong

00.0        O  66 D.N. van der Panne               4KG-417

 

                  Zwart                                   Ram C-klas

93.5      ZG  67 A. Groen                              4WN-636

91.5        G  68 H.C. Groen                            4BT-606

                                                           Voedster C-kl

95.5      3F  69 A. Groen                              4WN-616

96.5      2F  70 A. Groen                              4WN-617

96.5      1F  71 A. Groen                              4WN-634

92.5      ZG  72 H.C. Groen                            4BT-607

92.0      ZG  73 H.C. Groen                            4BT-608

92.5      ZG  74 H.C. Groen                            4BT-701

93.0      ZG  75 H.C. Groen                            4BT-702

 

                  Bruin                                Voedster C-kl

93.0    1ZG  76 D.N. van der Panne               4KG-522

 

                  HULSTLANDER

                  Keurmeester: H van der Steeg(A)

 

                                                                 Ram oud

95.5      2F  77 E.N. Nijenhuis                       3WN-320

                                                           Voedster oud

95.5      1F  78 E.N. Nijenhuis                       3WN-526

                                                                Ram jong

96.5      1F  79 E.N. Nijenhuis                       4WN-313

                                                          Voedster jong

93.5    1ZG  80 E.N. Nijenhuis                       4WN-104

                                                              Ram C-klas

94.5    1ZG  81 E.N. Nijenhuis                       4WN-624

                                                           Voedster C-kl

96.5      1F  82 E.N. Nijenhuis                       4WN-623

96.0      2F  83 E.N. Nijenhuis                       4WN-625

95.0      4F  84 E.N. Nijenhuis                       4WN-626

95.5      3F  85 E.N. Nijenhuis                       4WN-627

94.5      ZG  86 E.N. Nijenhuis                       4WN-628

 

                  NED. HANGOORDWERG

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                  Madagascar                             Ram oud

94.0    1ZG  87 N.D. van der Panne                2ET-182

                                                                Ram jong

94.0    1ZG  88 N.D. van der Panne              4WN-526

 

                  Zwart                                Voedster C-kl

            NE  89 R. Ansink                             4WN-542

 

                  Blauw                                  Ram C-klas

            NE  90 R. Ansink                             4WN-541

 

                  Madagascar                      Voedster C-kl

90.0      1G  91 R. Ansink                             4WN-540

 

                  REXDWERG, KLEUR

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                  Castor                                     Ram oud

92.0    1ZG  92 G. Vermaas                          2WN-412

                                                           Voedster oud

93.0    1ZG  93 G. Vermaas                          3WN-455

                                                              Ram C-klas

00.0        O  94 G. Vermaas                          4WN-511

                                                           Voedster C-kl

94.5    1ZG  95 G. Vermaas                          4WN-707

93.5      ZG  96 G. Vermaas                          4WN-510

 

                  KLEURDWERG, KLEUR

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                  Hotôttekening zwart                Ram oud

91.5      1G  97 B. Verduijn                            2KG-801

 

                  KLEURDWERG,KLEURPATROON

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                  Otter zwart                           Ram C-klas

94.0    1ZG  98 Lamboo Comb.                     4NA-536

93.0      ZG  99 Lamboo Comb.                     4NA-537

                                                           Voedster C-kl

00.0        O  100 Lamboo Comb.                   4NA-538

 

                  Zilvervos zwart                    Ram C-klas

92.5    1ZG  101 Lamboo Comb.                   4NA-530

                                                           Voedster C-kl

92.5      ZG  102 Lamboo Comb.                   4NA-531

92.0      ZG  103 Lamboo Comb.                   4NA-532

92.5    1ZG  104 Lamboo Comb.                   4NA-533

          ABS  105 Lamboo Comb.                   4NA-534

 

                  POOL, BLAUWOOG

                  Keurmeester: Jipping J.(A)

 

                                                                 Ram oud

00.0        O  106 C. van Amerongen               3ZV-705

95.0        F  107 C. van Amerongen               2ZV-801

                                                          Voedster jong

93.5      ZG  108 C. van Amerongen               4ZV-212

94.5    1ZG  109 C. van Amerongen               4ZV-213

 

 

                  HOENDERS

 

                  BRABANTER

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Goud zwartgetoept                Haan jong

96         1F  110 A. Hamberg

94        ZG  111 A. Hamberg

                                                                 Hen jong

92          G  112 A. Hamberg

92         1G  113 A. Hamberg

 

                  HOLLANDS HOEN

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Goudpel                                  Hen jong

93        ZG  114 T.C.M. de Graaff

95       2ZG  115 T.C.M. de Graaff

96         1F  116 T.C.M. de Graaff

94        ZG  117 T.C.M. de Graaff

 

                  KRAAIKOP

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Zwartbont                                Hen jong

93       1ZG  118 G. Vermaas

 

                  Zwart                                       Hen jong

00          O  119 G. Vermaas

 

                  Koekoek                                  Hen jong

96         1F  120 G. Vermaas

 

                  FRIES HOEN

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Citroenpel                             Haan jong

00          O  121 Thom Maaijen

91          G  122 R. Ansink

93        ZG  123 R. Ansink

                                                                 Hen jong

          ABS  124 H Hoogerbrugge

          ABS  125 H Hoogerbrugge

          ABS  126 H Hoogerbrugge

          ABS  127 H Hoogerbrugge

          ABS  128 H Hoogerbrugge

          ABS  129 H Hoogerbrugge

          ABS  130 H Hoogerbrugge

          ABS  131 H Hoogerbrugge

          ABS  132 H Hoogerbrugge

92          G  133 Thom Maaijen

91          G  134 Thom Maaijen

92          G  135 R. Ansink

93       2ZG  136 R. Ansink

91          G  137 R. Ansink

94       1ZG  138 R. Ansink

90           V  139 R. Ansink

 

                  TWENTS HOEN

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Geelpatrijs                             Haan jong

96         1F  140 A. Hamberg

92          G  141 A. Hamberg

91          G  142 G. de Vogel

                                                                 Hen jong

93       1ZG  143 A. Hamberg

00          O  144 A. Hamberg

94       1ZG  145 G. de Vogel

92          G  146 G. de Vogel

 

                  Zilverpatrijs                           Haan jong

91          G  147 G. de Vogel

93       1ZG  148 G. de Vogel

                                                                 Hen jong

92         3G  149 G. de Vogel

96         1F  150 G. de Vogel

91          G  151 G. de Vogel

91          G  152 G. de Vogel

91          G  153 G. de Vogel

93       2ZG  154 G. de Vogel

 

                  SHAMO

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Tarwe                                      Hen jong

            NE  155 A.J. den Heij

92         1G  156 A.J. den Heij

 

                  Zilvertarwe                            Haan jong

93       1ZG  157 A.J. den Heij

 

 

                  DWERGHOENDERS

 

                  HOLLANDSE KRIEL

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Patrijs                                   Haan jong

94       1ZG  158 G.J. Blanken den

                                                                 Hen jong

93        ZG  159 G.J. Blanken den

94       1ZG  160 G.J. Blanken den

 

                  Tarwe                                    Haan jong

93       1ZG  161 G.J. Blanken den

                                                                 Hen jong

92          G  162 G.J. Blanken den

94       2ZG  163 G.J. Blanken den

95       1ZG  164 G.J. Blanken den

 

                  NED BAARDKUIFHOENKRIEL

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Geel witgezoomd                    Hen jong

          ABS  165 R Blonk

          ABS  166 R Blonk

 

                  BRABANTER KRIEL

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Goud zwartgetoept                Haan jong

93       1ZG  167 G. Vermaas

                                                                 Hen jong

93       1ZG  168 G. Vermaas

 

                  Geel witgetoept                       Hen jong

94       1ZG  169 G. Vermaas

 

                  GRONINGER MEEUWKRIEL

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Citroenpel                               Hen jong

92         1G  170 G. de Vogel

 

                  BARNEVELDER KRIEL

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Dubbelgezoomd                    Haan jong

91          G  171 Beukers Comb.

90           V  172 Beukers Comb.

00          O  173 Beukers Comb.

93       2ZG  174 K. Koot

95       1ZG  175 K. Koot

                                                                 Hen jong

91          G  176 Beukers Comb.

92          G  177 Beukers Comb.

92          G  178 K. Koot

95       2ZG  179 K. Koot

96         1F  180 K. Koot

 

                  WELSUMER KRIEL

                  Keurmeester: A Boks(A)

 

                  Roodpatrijs                            Haan oud

93       1ZG  181 F.J.E. van de Noord

92          G  182 F.J.E. van de Noord

93        ZG  183 F.J.E. van de Noord

                                                                 Hen jong

90           V  184 F.J.E. van de Noord

92          G  185 F.J.E. van de Noord

 

                  SUSSEX KRIEL

                  Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                  Wit zwartcolumbia                 Haan jong

96         1F  186 T.C.M. de Graaff

92          G  187 T.C.M. de Graaff

                                                                 Hen jong

95       1ZG  188 T.C.M. de Graaff

92          G  189 T.C.M. de Graaff

 

                  Buff zwartcolumbia               Haan jong

00          O  190 P.J.C. van der Mel

                                                                 Hen jong

95       1ZG  191 P.J.C. van der Mel

 

                  PLYMOUTH ROCK KRIEL

                  Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                  Meerzomig patrijs                 Haan jong

95       1ZG  192 P.J.C. van der Mel

                                                                 Hen jong

95       1ZG  193 P.J.C. van der Mel

 

                  Meerzomig zilverpatrijs

                                                                 Hen jong

96         1F  194 P.J.C. van der Mel

 

                  Wit zwartcolumbia                 Haan jong

92          G  195 P.J.C. van der Mel

 

                  Zwart                                     Haan jong

92          G  196 P.J.C. van der Mel

                                                                 Hen jong

92          G  197 P.J.C. van der Mel

 

                  Gestreept                               Haan jong

96         1F  198 G.J. Blanken den

95       2ZG  199 G.J. Blanken den

                                                                 Hen jong

92          G  200 G.J. Blanken den

93       1ZG  201 G.J. Blanken den

92          G  202 G.J. Blanken den

 

                  WYANDOTTE KRIEL

                  Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                  Wit zwartcolumbia                 Haan jong

96         1F  203 R. Schippers

                                                                 Hen jong

95       1ZG  204 R. Schippers

92          G  205 R. Schippers

92          G  206 R. Schippers

94       2ZG  207 R. Schippers

 

                  BRAHMA KRIEL

                  Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                  Meerzomig zilverpatrijs

                                                                Haan jong

95       1ZG  208 Beukers Comb.

94       3ZG  209 Beukers Comb.

96         1F  210 Beukers Comb.

                                                                 Hen jong

95       1ZG  211 Beukers Comb.

94       2ZG  212 Beukers Comb.

00          O  213 Beukers Comb.

 

                  ZIJDEHOENKRIEL

                  Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                  Zwartbont                                Hen jong

            NE  214 Lamboo Comb.

            NE  215 Lamboo Comb.

 

                  INDISCHE VECHTKRIEL

                  Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                  Dubbelgezoomd                    Haan jong

94       2ZG  216 Beukers Comb.

95       1ZG  217 Beukers Comb.

 

 

                        WATERVOGELS

 

                        MUSKUS EEND

                        Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                        Zwart wildkleur                   Man oud

97              1U  218 R. Janmaat

 

                        Blauw wilkkleur                 Man jong

96              1F  219 R. Janmaat

 

                        Parelgrijs wildkleur            Man oud

96              1F  220 R. Janmaat

 

                        KWAKER

                        Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                        Wildkleur                       Vrouw jong

91               G  221 B. Verduijn

 

                        Wit                                     Man oud

94            2ZG  222 C. Rietveld

97              1U  223 C. Rietveld

                                                              Vrouw oud

95             ZG  224 C. Rietveld

96              1F  225 C. Rietveld

91               G  226 B. Verduijn

92               G  227 B. Verduijn

                                                                 Man jong

92               G  228 C. Rietveld

                                                             Vrouw jong

95             ZG  229 C. Rietveld

 

                        SCHERPVLEUGELTALING

                        Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                                                                    Koppel

95             ZG  230 R. Schippers

95             ZG  231 R. Schippers

 

                        ROODSCHOUDERTALING

                        Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                                                                    Koppel

96                F  232 R. Schippers

95             ZG  233 R. Schippers

 

                        VERSICOLORTALING

                        Keurmeester: Mevr. M Maas-Sep(B)

 

                                                                    Koppel

96                F  234 R. Schippers

96                F  235 R. Schippers

 

 

               SIERDUIVEN

 

               DUITSE MODENA SCHIETTI

               Keurmeester: F van Apeldoorn(A)

 

               Wit                                           Doffer oud

94           236 R Blonk

95           237 R Blonk

                                                              Duivin oud

95           238 R Blonk

                                                              Doffer jong

92           239 R Blonk

93           240 R Blonk

92           241 R Blonk

                                                             Duivin jong

95           242 R Blonk

93           243 R Blonk

 

               Zwart                                        Doffer oud

92           244 N.D. van der Panne

                                                             Duivin jong

91           245 N.D. van der Panne

 

               Blauw                                       Doffer oud

96           246 N.D. van der Panne

 

               Blauw gekrast                           Doffer oud

93         .  247 N.D. van der Panne

 

               Zwart getijgerd                         Doffer oud

93           248 N.D. van der Panne

                                                              Duivin oud

91           249 N.D. van der Panne

 

               Magnani (veelkleurigen)

                                                               Doffer oud

94           250 R Blonk

95           251 R Blonk

                                                              Doffer jong

94           252 R Blonk

94           253 R Blonk

 

               AKENER LAKSCHILDMEEUW

               Keurmeester: F van Apeldoorn(A)

 

               Zwartschild                              Doffer oud

95           254 R. en W.van Dijk Comb.

                                                              Duivin oud

94           255 R. en W.van Dijk Comb.

                                                              Doffer jong

96           256 R. en W.van Dijk Comb.

                                                             Duivin jong

95           257 R. en W.van Dijk Comb.

 

               OUD DUITSE MEEUW

               Keurmeester: F van Apeldoorn(A)

 

               Blauw zwartgeband                  Doffer oud

94           258 R. en W.van Dijk Comb.

95           259 R. en W.van Dijk Comb.

                                                              Duivin oud

94           260 R. en W.van Dijk Comb.

93           261 R. en W.van Dijk Comb.

 

               CHINESE MEEUW

               Keurmeester: F van Apeldoorn(A)

 

               Zwart                                        Doffer oud

95           262 R. en W.van Dijk Comb.

                                                              Doffer jong

95           263 R. en W.van Dijk Comb.

                                                             Duivin jong

93           264 R. en W.van Dijk Comb.

 

               Blauwzilver gekrast                 Duivin oud

97           265 R. en W.van Dijk Comb.

 

               OUD HOLLANDSE KAPUCIJN

               Keurmeester: F van Apeldoorn(A)

 

               Zwart gemonnikt                     Doffer jong

94           266 R. en W.van Dijk Comb.

 

               Rood gemonnikt                       Doffer oud

96           267 R. en W.van Dijk Comb.

                                                             Duivin jong

92           268 R. en W.van Dijk Comb.

 

               Geel gemonnikt                       Duivin oud

94           269 R. en W.van Dijk Comb.

 

               LUZERNER GOUDKRAAG

               Keurmeester: F van Apeldoorn(A)

 

               Geband                                    Doffer oud

94           270 R. en W.van Dijk Comb.

95           271 R. en W.van Dijk Comb.

                                                              Duivin oud

96           272 R. en W.van Dijk Comb.

93           273 R. en W.van Dijk Comb.

                                                              Doffer jong

93           274 R. en W.van Dijk Comb.

                                                             Duivin jong

93            275 R. en W.van Dijk Comb.